זמנך חשוב לנו! לשרותך ניתן לתאם בדף זה הוצאת כלי ירייה מתיקון באופן יעיל, מהיר ואישי. לאחר מילוי כל הפרטים וביצוע תשלום, כל שנותר לך הוא לבוא במועד שתקבע ונציג שירות ONLINE ימתין לך להשלמת ההליך.
למען הסר ספק, שירות ONLINE אינו חובה- ניתן לבצע הוצאה מתיקון ללא תיאום מראש.

פרטיותכם חשובה לנו! הגלישה באתר נעשית בתקשורת מאובטחת (https). הנתונים הנשלחים לאתר, כולל קבצי תמונה, מוצפנים ולא ניתנים לפענוח על ידי גורם צד שלישי כלשהוא. השרת של אתרנו הינו שרת ייעודי עם מערכת הפעלה של חברת מיקרוסופט ומעודכן מיידית ובאופן רציף בכל עדכוני האבטחה. כמו כן, נתוני ביצוע התשלומים באתר אינם נשמרים על ידנו ומעובדים ישירות מול שרתי חברת טרנזילה פתרונות סליקה העובדת על פי התקן המחמיר ביותר PCI-DSS.

פרטי הלקוח

לתשומת ליבך, לא ניתן להוציא כלי ירייה מתיקון אם פג תוקף הרישיון!

תיאום מועד הגעה

ניתן לתאם מועד להוצאת כלי הירייה לכל המוקדם ליום העסקים הבא החל מהשעה 11:00
לתשומת ליבך! באם תרצה לשנות או לבטל המועד תוכל לעשות זאת באופן מהיר וקל באמצעות שירות הONLINE
באם רישיון כלי הירייה אינו מכיל תמונה או שלא ניתן לזהות בוודאות את בעל הרישיון בתמונה יש להציג במועד ההוצאה מתיקון גם רישיון נהיגה או תעודת זהות
נא תקן/השלם פרטים

סיכום הנתונים:
ביצוע תשלום וסיום:

תקנון החברה
ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיסי אשראי של מאסטרכארד, ויזה ואמריקן אקספרס

תשלום התקבל

אנא המתן עוד מספר שניות לעיבוד נתונים...

תקנון החברה

זכויות הצרכן

ביטול עסקת הרכישה על ידי הצרכן/ החזר טובין:

הרוכש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ולקבל החזר כספי בגינו או לחילופין להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או לקבל זיכוי כספי, הכל כמפורט להלן:

(1) ביטול העסקה לאחר קבלת הפריטים בידי הצרכן – הצרכן יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום ממועד קבלת הפריטים, ובלבד שהפריטים תקינים ולא נעשה בהם כל שימוש. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריטים באמצעות מסירה אישית לחנות החברה ובלבד שהפריטים תקינים ולא נעשה בהם כל שימוש.

(2) השבת פריטים ו/או החלפתם בפריטים אחרים ו/או קבלת זיכוי כספי תתבצע בכפוף לתנאים הבאים:

החזרת הפריט לחנות החברה בצירוף חשבונית מס, ובלבד שלא נעשה כל שימוש בפריט ולא הוסרו תוויות הפריט ו/או אביזרים נלווים לפריט.

החלפת הפריט במוצר אחר או השבתו כנגד קבלת זיכוי כספי (שובר זיכוי המונפק על ידי החברה) תיעשה בחנות החברה, בהתאם למדיניות ההחלפות הכללית הנהוגה בחנות החברה, כפי שתעודכן מעת לעת, וזאת בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר על ידי הצרכן ובתנאי שלא נעשה במוצר שימוש כלשהוא.

החזר כספי יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי בו בוצעה העסקה, וזאת בתוך 14 ימים ממועד קבלת הפריט שביקש הצרכן להשיב לחברה.

למותר לציין כי חוק הגנת הצרכן אינו חל על כלי ירייה לרבות שירותי הפקדה או תיקונים.

ביצוע תשלום וסיום

נא סמן קודם - "קראתי ואני מסכים לתקנון החברה"