זמנך חשוב לנו! לשרותך ניתן להאריך בדף זה תקופת הפקדת כלי ירייה באופן יעיל, מהיר ואישי. לאחר מילוי כל הפרטים וביצוע התשלום, נציג שירות ONLINE יפנה אליך בדואר אלקטרוני להשלמת ההליך.

פרטיותכם חשובה לנו! הגלישה באתר נעשית בתקשורת מאובטחת (https). הנתונים הנשלחים לאתר, כולל קבצי תמונה, מוצפנים ולא ניתנים לפענוח על ידי גורם צד שלישי כלשהוא. השרת של אתרנו הינו שרת ייעודי עם מערכת הפעלה של חברת מיקרוסופט ומעודכן מיידית ובאופן רציף בכל עדכוני האבטחה. כמו כן, נתוני ביצוע התשלומים באתר אינם נשמרים על ידנו ומעובדים ישירות מול שרתי חברת טרנזילה פתרונות סליקה העובדת על פי התקן המחמיר ביותר PCI-DSS.

פרטי הלקוח

הארכת ההפקדה

בחירת מספר חודשי ההארכה; עלות הפקדה לחודש (או חלק ממנו) הינה 60 ₪ כולל מע"מ
פרטי הנחה

הנחות בהתאם לתקופת ההפקדה

תקף לתשלום מראש בלבד
  • 12-23 חודשי הפקדה- 10% הנחה, קרי 54 ₪ כולל מע"מ לחודש
  • 24-35 חודשי הפקדה- 20% הנחה, קרי 48 ₪ כולל מע"מ לחודש
  • 36-72 חודשי הפקדה- 30% הנחה, קרי 42 ₪ כולל מע"מ לחודש
לתשומת ליבך: 1. תקופת ההארכה המקסימלית הינה 72 חודשים מיום הכנסת כלי הירייה להפקדה; אין לבחור תקופה ארוכה מכך 2. תשלום עודף עבור הפקדה שלא נוצלה לא יוחזר אלא יישמר כזיכוי בחברתנו לכל שירותי ומוצרי החברה (*) תאריך סיום ההפקדה יעודכן בהתאם לתאריך ההפקדה בפועל
נא תקן/השלם פרטים

סיכום הנתונים:ביצוע תשלום וסיום:

תקנון החברה
ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיסי אשראי של מאסטרכארד, ויזה ואמריקן אקספרס

תשלום התקבל

אנא המתן עוד מספר שניות לעיבוד נתונים...

תקנון החברה

זכויות הצרכן

ביטול עסקת הרכישה על ידי הצרכן/ החזר טובין:

הרוכש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ולקבל החזר כספי בגינו או לחילופין להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או לקבל זיכוי כספי, הכל כמפורט להלן:

(1) ביטול העסקה לאחר קבלת הפריטים בידי הצרכן – הצרכן יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום ממועד קבלת הפריטים, ובלבד שהפריטים תקינים ולא נעשה בהם כל שימוש. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריטים באמצעות מסירה אישית לחנות החברה ובלבד שהפריטים תקינים ולא נעשה בהם כל שימוש.

(2) השבת פריטים ו/או החלפתם בפריטים אחרים ו/או קבלת זיכוי כספי תתבצע בכפוף לתנאים הבאים:

החזרת הפריט לחנות החברה בצירוף חשבונית מס, ובלבד שלא נעשה כל שימוש בפריט ולא הוסרו תוויות הפריט ו/או אביזרים נלווים לפריט.

החלפת הפריט במוצר אחר או השבתו כנגד קבלת זיכוי כספי (שובר זיכוי המונפק על ידי החברה) תיעשה בחנות החברה, בהתאם למדיניות ההחלפות הכללית הנהוגה בחנות החברה, כפי שתעודכן מעת לעת, וזאת בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר על ידי הצרכן ובתנאי שלא נעשה במוצר שימוש כלשהוא.

החזר כספי יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי בו בוצעה העסקה, וזאת בתוך 14 ימים ממועד קבלת הפריט שביקש הצרכן להשיב לחברה.

למותר לציין כי חוק הגנת הצרכן אינו חל על כלי ירייה לרבות שירותי הפקדה או תיקונים.

ביצוע תשלום וסיום

נא סמן קודם - "קראתי ואני מסכים לתקנון החברה"