לטובת מתן שירות ברמה גבוהה וטיפול אישי ככל שניתן, יש להירשם מראש לאימוני ירי חופשי. בדף זה תוכל לבצע הרישום באופן יעיל, מהיר ואישי.

לתשומת ליבך!
  1. חובה לבצע רישום לאימוני ירי חופשי - לא ניתן להגיע על בסיס מקום פנוי.
  2. הרישום לאימונים לחידוש או ריענון או הוצאת רישיון פרטי לבעלי ידע והכשרה קודמים ("הכשרה מקוצרת", אימון שעתיים) מתבצע כאן.
  3. הרישום לאימונים להוצאת רישיון פרטי ("הכשרה רגילה", אימון 4.5 שעות) מתבצע כאן.

פרטיותכם חשובה לנו! הגלישה באתר נעשית בתקשורת מאובטחת (https). הנתונים הנשלחים לאתר, כולל קבצי תמונה, מוצפנים ולא ניתנים לפענוח על ידי גורם צד שלישי כלשהוא. השרת של אתרנו הינו שרת ייעודי עם מערכת הפעלה של חברת מיקרוסופט ומעודכן מיידית ובאופן רציף בכל עדכוני האבטחה. כמו כן, נתוני ביצוע התשלומים באתר אינם נשמרים על ידנו ומעובדים ישירות מול שרתי חברת טרנזילה פתרונות סליקה העובדת על פי התקן המחמיר ביותר PCI-DSS.

פרטי הלקוח

תיאום מועד הגעה

לתשומת ליבך! ניתן לשנות או לבטל המועד באופן מהיר וקל באמצעות קישור אשר יישלח אליך במסרון לנייד ולכתובת הדואר האלקטרוני שלך
שדה זה הינו שדה חובה
  1. חובה להגיע למטווח 10 דקות לפני תחילת האימון. לידיעה, אין באפשרותנו לקבל מאחרים לאימון!
  2. לצורך ביצוע ירי חופשי יש להגיע עם רישיון תקף לכלי הירייה עם תמונה (באם הרישיון אינו מכיל תמונה או שלא ניתן לזהות בוודאות את בעל הרישיון בתמונה יש להגיע גם עם רישיון נהיגה או תעודת זהות).
  3. יש להגיע לאימון עם מכנסיים ארוכים, נעליים סגורות וכל הפריטים שברשותך הקשורים לכלי הירייה (כגון נרתיק, מחסניות, תחמושת וכדומה).
  4. משך האימון: עד 30 דקות משעת התחלת האימון.
נא תקן/השלם פרטים

סיכום הנתונים:
תקנון החברה

זכויות הצרכן

ביטול עסקת הרכישה על ידי הצרכן/ החזר טובין:

הרוכש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ולקבל החזר כספי בגינו או לחילופין להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או לקבל זיכוי כספי, הכל כמפורט להלן:

(1) ביטול העסקה לאחר קבלת הפריטים בידי הצרכן – הצרכן יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום ממועד קבלת הפריטים, ובלבד שהפריטים תקינים ולא נעשה בהם כל שימוש. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריטים באמצעות מסירה אישית לחנות החברה ובלבד שהפריטים תקינים ולא נעשה בהם כל שימוש.

(2) השבת פריטים ו/או החלפתם בפריטים אחרים ו/או קבלת זיכוי כספי תתבצע בכפוף לתנאים הבאים:

החזרת הפריט לחנות החברה בצירוף חשבונית מס, ובלבד שלא נעשה כל שימוש בפריט ולא הוסרו תוויות הפריט ו/או אביזרים נלווים לפריט.

החלפת הפריט במוצר אחר או השבתו כנגד קבלת זיכוי כספי (שובר זיכוי המונפק על ידי החברה) תיעשה בחנות החברה, בהתאם למדיניות ההחלפות הכללית הנהוגה בחנות החברה, כפי שתעודכן מעת לעת, וזאת בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר על ידי הצרכן ובתנאי שלא נעשה במוצר שימוש כלשהוא.

החזר כספי יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי בו בוצעה העסקה, וזאת בתוך 14 ימים ממועד קבלת הפריט שביקש הצרכן להשיב לחברה.

למותר לציין כי חוק הגנת הצרכן אינו חל על כלי ירייה לרבות שירותי הפקדה או תיקונים.

ביצוע תשלום וסיום

נא סמן קודם - "קראתי ואני מסכים לתקנון החברה"