זמנך חשוב לנו! לשרותך בדף זה תוכל לבקש הצעת זיכוי על כלי הירייה שברשותך. כל שעליך לעשות הוא להעלות תמונת רישיון, שתי תמונות איכותיות של כלי הירייה ולהוסיף תיאור שלו ואנו נשלח לך הצעת זיכוי. באם תקבל ההצעה, תוכל לתאם מועד בו ימתין לך נציג שירות ONLINE לצורך השלמת ההליך באופן יעיל, מהיר ואישי.

למען הסר ספק, שירות ONLINE אינו חובה- ניתן לותר על כלי הירייה ללא תיאום מראש. זיכוי יינתן על פי מחירון החברה לרכישת כלים משומשים.

פרטיותכם חשובה לנו! הגלישה באתר נעשית בתקשורת מאובטחת (https). הנתונים הנשלחים לאתר, כולל קבצי תמונה, מוצפנים ולא ניתנים לפענוח על ידי גורם צד שלישי כלשהוא. השרת של אתרנו הינו שרת ייעודי עם מערכת הפעלה של חברת מיקרוסופט ומעודכן מיידית ובאופן רציף בכל עדכוני האבטחה. כמו כן, נתוני ביצוע התשלומים באתר אינם נשמרים על ידנו ומעובדים ישירות מול שרתי חברת טרנזילה פתרונות סליקה העובדת על פי התקן המחמיר ביותר PCI-DSS.

פרטי הלקוח

תמונת רישיון ופרטי כלי הירייה

על מנת שנוכל לשלוח לך הצעת זיכוי חובה להעלות תמונת רישיון
יש לבחור קובץ תמונת רישיון.
על מנת שנוכל לשלוח לך הצעת זיכוי מיטבית נא העלה תמונה איכותית בה ניתן לקרוא הכיתוב על כלי הירייה
יש לבחור קובץ תמונת צד 1.
על מנת שנוכל לשלוח לך הצעת זיכוי מיטבית נא העלה תמונה איכותית בה ניתן לקרוא הכיתוב על כלי הירייה
יש לבחור קובץ תמונת צד 2.
נא תקן/השלם פרטים

סיכום הנתונים:תקנון החברה

זכויות הצרכן

ביטול עסקת הרכישה על ידי הצרכן/ החזר טובין:

הרוכש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ולקבל החזר כספי בגינו או לחילופין להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או לקבל זיכוי כספי, הכל כמפורט להלן:

(1) ביטול העסקה לאחר קבלת הפריטים בידי הצרכן – הצרכן יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום ממועד קבלת הפריטים, ובלבד שהפריטים תקינים ולא נעשה בהם כל שימוש. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריטים באמצעות מסירה אישית לחנות החברה ובלבד שהפריטים תקינים ולא נעשה בהם כל שימוש.

(2) השבת פריטים ו/או החלפתם בפריטים אחרים ו/או קבלת זיכוי כספי תתבצע בכפוף לתנאים הבאים:

החזרת הפריט לחנות החברה בצירוף חשבונית מס, ובלבד שלא נעשה כל שימוש בפריט ולא הוסרו תוויות הפריט ו/או אביזרים נלווים לפריט.

החלפת הפריט במוצר אחר או השבתו כנגד קבלת זיכוי כספי (שובר זיכוי המונפק על ידי החברה) תיעשה בחנות החברה, בהתאם למדיניות ההחלפות הכללית הנהוגה בחנות החברה, כפי שתעודכן מעת לעת, וזאת בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר על ידי הצרכן ובתנאי שלא נעשה במוצר שימוש כלשהוא.

החזר כספי יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי בו בוצעה העסקה, וזאת בתוך 14 ימים ממועד קבלת הפריט שביקש הצרכן להשיב לחברה.

למותר לציין כי חוק הגנת הצרכן אינו חל על כלי ירייה לרבות שירותי הפקדה או תיקונים.

ביצוע תשלום וסיום

נא סמן קודם - "קראתי ואני מסכים לתקנון החברה"